Про взяття на облік вимушених переселенців

Продовжено строк видачі довідки про взяття на облік вимушених переселенців до 1 лютого 2015 року

Урядом прийнято рішення щодо продовження строку видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. Про це інформує департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Так Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та проведення антитерористичної операції» передбачено, що виплати, які призначені або продовжені особам до набрання чинності цією постановою здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року відповідної довідки.

Оскільки значна кількість осіб не зможе зареєструватися в органах соціального захисту населення до закінчення дати, Урядом 12 грудня 2014 року прийнято рішення щодо продовження до 1 лютого 2015 року строку видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (протокол № 8 засідання КМУ від 12.12.2014).

Нагадаємо, що для отримання довідки про взяття на облік особі, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання (перебування).

Адреси місцевих управлінь праці та соціального захисту населення розміщені за посиланням:

http://www.gupszn.ho.com.ua/povidomlennja/dorozhnja_karta_zt.pdf

 

Прес-служба облдержадміністрації

Повернутись