Пролунав останній дзвінок

Ось і пролунав останній дзвінок у загальноосвітніх школах району. Для одних він став часом відліку літніх канікул, веселих та безтурботних. Для інших – окреслив чіткий рубіж між шкільними роками та новими, вже дорослими турботами про вибір професії, визначення життєвого шляху.

На шкільні свята завітали перші особи району : голова адміністрації Юрій Дивинський, голова ради Віталій Китиця, їх заступники – Володимир Гришковець , Віктор Пальоний, Ірина Михайлевська, представники депутатського корпусу районної ради. Вони не лише привітали усіх із завершенням навчального року, а й відзначили переможців обласних предметних олімпіад, турнірів, конкурсів. Цьогоріч на преміювання обдарованої учнівської молоді з районного бюджету виділено 40 тисяч гривень. Тож це є додатковим стимулом для подальшого розвитку потенціалу - творчого й інтелектуального - як школярів, так і педагогічних працівників.

«Ваші успіхи, дорогі діти, є найвищою  винагородою учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець», - вкотре наголосив у вітальному слові голова адміністрації Юрій Дивинський.

Свято закінчилося, попереду веселе й дзвінкоголосе літо. Гарного відпочинку вам, наша молода зміно!

Повернутись