Прощання з героєм АТО

Овруччина вкотре втрачає одного з кращих своїх синів.

Стельникович Віталій Віталійович народився 21 березня 1986 року в с. Бігунь Овруцького району в багатодітній родині. Зовсім рано лишився без матері, яка передчасно померла. Дітей виховував батько, Віталій Григорович, інвалід ІІ групи.

По закінченню Бігунської загальноосвітньої школи Віталій їде навчатися до Житомирського профтехучилища, яке закінчує з відзнакою у 2004 році, здобувши професію столяра-будівельника.

З серпня 2004 року працює у Перебродському лісництві Словечанського лісгоспу АПК. Без відриву від виробництва здобуває освіту у Малинському лісотехнічному коледжі.

У 2009 році влаштовується на роботу лісником до Державного спецпідприємства «Чорнобильська пуща» Паришівського лісництва Київської області.

У березні 2014 року мобілізований до 30 окремої Гвардійської механізованої бригади м. Новоград-Волинський. Під час бойових дій на Луганщині (в/ч А0409) отримує поранення, перебуває на лікуванні, та після одужання повертається для подальшого несення служби у зону АТО.

За героїзм, проявлений під час виконання бойового завдання , та затримання небезпечного злочинця, командування нагородило Віталія Григоровича, батька мужнього солдата, Похвальним листом за достойне виховання сина.

Загинув Віталій , отримавши під час бою поранення , несумісні з життям, 01.12.2014 року.

Героя поховали сьогодні, 4 грудня, у рідному селі Бігунь.

Повернутись