Річниця Акту проголошення незалежності України

1 грудня – вікопомний день для кожного свідомого українця.Грудневий референдум 1991 року став виявом найвищої форми легітимності української державної незалежності. Був закладений надійний фундамент суверенності, що дало правові підстави упродовж лише одного місяця визнати Україну 57 державами світу, які усвідомили, що волевиявлення багатомільйонного народу треба поважати.

Свої голоси на підтримку Акту проголошення незалежності України віддали близько 90 відсотків людей, які взяли участь у голосуванні». Громадяни України майже одностайно дали позитивну відповідь на запитання, внесене в бюлетень для таємного голосування: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?»

Підтвердження Акту проголошення незалежності України на Всеукраїнському референдумі було покликане забезпечити невідворотність процесу творення Української незалежної держави і сприяти його завершенню в умовах свободи поза межами Радянського Союзу. Державну незалежність України визнали всі держави — постійні члени Ради Безпеки ООН і члени «великої сімки», провідні члени НАТО і ЄС, найбільші країни Азії та Південної Америки, основні країни розселення української діаспори.

Тож ми сьогодні маємо зберегти велике надбання прогресивних українців, дбати про зміцнення держави, її суверенітету, працювати на добробут кожного українця, кожної родини, громади та всієї України.

Зі святом усіх нас! Слава Україні!

Повернутись