Щоб запобігти серйозним захворюванням. Засідання координаційної ради

Минулого тижня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Пальоного відбулося чергове засідання Овруцької районної Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. Із усіх запрошених були присутні 15 членів ради (представники медичної галузі, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації).

На порядку денному засідання стояли питання діяльності протитуберкульозної служби району за 2016 рік та звіт про виконання заходів районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз в Овруцькому районі на 2013-2016 роки. Розглянуто також  звіт із виконання районної Програми профілактики ВІЛ – інфекції/СНІДу до 2018 року.

В ході засідання обговорено  пропозиції до Плану заходів проведення пропагандистської роботи  з профілактики туберкульозу на території Овруцького району впродовж 2017 року та пропозиції до районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки. Затверджено план роботи координаційної ради на 2017 рік.

Додатково розглядалось питання збільшення показника захворюваності на ВІЛ – інфекцію/СНІД на території району, наведено статистичні дані, обговорено пропозиції щодо впровадження додаткових шляхів добровільного обстеження громадян.

З рішенням ради, планом роботи на 2017 рік, чинними нормативними актами можна ознайомитись на сторінці сектору охорони здоров’я адміністрації на вебсайті Овруцької райдержадміністраці.

 

 

Повернутись