Сини Вітчизни - на захист миру

Сини Вітчизни - на захист миру

У зону проведення АТО знову вирушили  прикордонники

У понеділок, 13 липня, післяобідньої пори на плацу відділу прикордонної служби "Овруч" відбулися урочистості з нагоди відправки чергової групи бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури Житомирського прикордонного загону для виконання завдань із захисту та охорони східних рубежів України. Усі вони пройшли спеціальну підготовку та бойове злагодження.

Зі щирими словами і побажаннями щасливої дороги та благополучного повернення додому із перемогою до військовиків звернулися керівники району та прикордонної служби. Провести людей у зелених беретах на східні рубежі країни прийшли рідні, друзі, знайомі.

"На Сході України прикордонники виконують покладені на них обов'язки у бойових умовах, відбиваючи збройні напади під впливом психологічної напруги, масового інформаційного впливу, вогневих нападів з боку терористів. Проте, незважаючи ні на що, наші бійці залишаються вірними присязі українському народові", - зазначив заступник начальника Північного регіонального управління з персоналу ДПС України полковник Юрій Якобчук.

За його словами, понад 900 прикордонників Північного регіонального управління на сьогоднішній день виконували та продовжують виконувати завдання з охорони незалежності нашої держави. Із них 26 осіб нагороджені державними нагородами, більше 80 - відомчими медалями. Відзначаючи мужність та патріотизм вартових рубежів, він щиро подякував матерям, дружинам, сестрам прикордонників за розуміння і підтримку, усім тим, хто живе з вірою у перемогу, зазначивши, що тільки всі і тільки разом ми зможемо захистити нашу незалежність.

Заступник начальника відділу з персоналу Житомирського прикордонного загону майор Олександр Вінярський наголосив, що сьогодні прикордонникам випала велика честь і водночас значна відповідальність за долю державних рубежів, забезпечення охорони та захисту територіальної цілісності нашої Вітчизни. Він висловив впевненість, що прикордонники Житомирського прикордонного загону, взявши за зразок історичний досвід наших славних предків, гідно виконають свій службовий обов'язок перед українським народом із забезпечення охорони східних кордонів Батьківщини, побажав їм міцного здоров'я, миру та витримки.

Звертаючись до прикордонників, голова райдержадміністрації Сергій Ковердун зазначив, що від сумлінного й добросовісного виконання ними військових обов'язків на передовому рубежі залежить не лише цілісність та незалежність нашої держави, а й доля дорогих для них рідних і близьких людей.

Свою віру у мужність, незламність бойового духу та патріотизм охоронців державного кордону висловив голова районної ради Василь Налапій, побажавши їм повернутися живими та здоровими і з перемогою.

Священик Преображенського собору Олексій Жуковський здійснив молебень за здоров'я тих, хто нині відправлявся у зону проведення АТО, та благополучне повернення їх додому. Кожному із вояків він вручив, як оберіг, іконки та молитовники.

Завершилися урочистості прощанням із рідними. Вже на світанні наступного дня прикордонники вирушили на Схід виконувати свій синівський обов'язок задля миру і благополуччя рідної держави та тих, хто з нетерпінням чекатиме на них вдома.

 

Микола ЗАВАДСЬКИЙ.

Фото автора.

Повернутись