Слава тим, хто Україну захистив!

Шановні земляки!

28 жовтня ми відзначаємо символічну дату – 71 річницю визволення України від чужинців, що, засліплені ідеєю панування над іншими народами, намагалися підкорити європейську цивілізацію.

В  наш час це свято наповнилося новим змістом, адже українці знову боронять власну державу від зовнішнього агресора, а тому сучасникам, напевно, легше зрозуміти тих, хто свого часу виганяв окупантів з рідної землі.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Священною є пам’ять про перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків Другої світової до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

На жаль, в усі часи свобода завойовувалася кров’ю. Низько вклоняюся перед патріотами, що віддали своє життя за незалежність країни, за спокій своїх рідних і близьких, за єдину і соборну Українську державу. Ми в великому боргу перед цими Героями і їхніми родинами.

Ще раз вітаю всіх, хто пройшов випробування війною, з цим визначним днем. Щиро бажаю миру і злагоди, міцного здоров'я, довгих років життя, добробуту й благополуччя кожній родині.

Слава Україні!

 

З повагою,

Голова адміністрації                                           Сергій Ковердун

Повернутись