Спільно працюємо над загальнодержавною справою

Передплата періодичних видань, що висвітлюють діяльність  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх рівнів та суспільно-політичне життя країни, області, району була й лишається одним із пріоритетних завдань, визначених законодавством України в рамках забезпечення прозорості  та публічності роботи всіх державних структурних підрозділів.

З огляду на це голова адміністрації Сергій Ковердун взяв участь у нараді працівників поштових відділень району за участю заступника директора Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Анатолія Кулаківського.

Сергій Ковердун, виступаючи, запевнив присутніх , що адміністрація всіляко підтримуватиме працівників пошти у вирішенні усіх проблемних питань.  На засіданні розглядалося також питання тісної співпраці із управлінням праці та соціального захисту населення щодо допомоги населенню у заповненні та пересилці документів для надання житлових субсидій.

Як наслідок порозуміння та високої оцінки керівництвом району Овруцького відділення «Укрпошти» голова адміністрації нагородив керівника, Людмилу Невмержицьку Подякою адміністрації та районної ради.

 

Повернутись