Субсидії учасникам АТО

Глава держави затвердив зміни до Закону про житлово-комунальні послуги в частині соціального захисту учасників АТО.

Президент підписав Закон № 615-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей».

Законом, який Верховна Рада приняла 15 липня, передбачено, що при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг споживачу та/або членам його сім'ї, які приймають безпосередню участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, до сукупного доходу не враховується отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні АТО грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам в утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через два місяці з дня набрання ним чинності.

Нагадуємо, що в приміщенні Житомирської облдержадміністрації є Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, який надає консультативну допомогу та сприяє вирішенню всіх проблем.

Всі, у кого є питання чи мають необхідність у роз’ясненні інформації можуть звертатися за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101.

Телефон: (0412) 47-50-06.

Графік прийому: понеділок-четвер 9:00 – 18:15; п’ятниця 9:00 – 17:00. Обід – 13:00 –14:00.

Повернутись