Телефон довіри СБУ

Напередодні місцевих виборів Овруцький МРВ УСБУ в Житомирській області нагадує «телефон довіри»

 

Служба безпеки України вживає всіх належних заходів для забезпечення державної безпеки напередодні і під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, своєчасного виявлення, ефективного запобігання та припинення проявів терористичного і екстремістського характеру стосовно всіх учасників виборчого процесу. В межах своєї компетенції сприяє органам державної влади у забезпеченні демократичного і конституційного волевиявлення громадян.

Інформацію про можливі правопорушення у ході виборчої кампанії у сфері державної безпеки мешканці і гості Овруцького, Олевського та Народицького районів можуть повідомити за номером телефонної «лінії довіри» Овруцького МРВ Управління СБУ в Житомирській області (04148) 4-36-10.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «лінія довіри» Управління СБ України в Житомирській області (0412) 47-21-52 та електронна скринька usbu_zhr@ssu.gov.ua.

Отримана інформація обов`язково буде перевірена, а конфіденційність – забезпечена. За результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

 

Прес-група УСБ України  в Житомирській області

Повернутись