«Товкачівський» набирає оберти

«Товкачівський» набирає оберти

І робить це впевнено, із розумінням того, що від пошуків та впровадження нових виробничих можливостей підприємства залежить дуже багато : це й добробут його працівників, і створення нових робочих місць, і поетапне технічне переоснащення комбінату, і наповнення місцевого бюджету…

Тож результатом спільних пошуків нових проектів, а згодом – фінансових капіталовкладень, підрядників, ринку збуту тощо стало відкриття нової лінії із переробки деревини на щепу. Сировина буде постачатися на Запорізький завод феросплавів.

Із гордістю за власне «дітище» виступив перед працівниками та гостями підприємства директор ПрАТ «Товкачівський ГЗК» Володимир Савчук. А пишатися дійсно є чим : сьогодні середня заробітна плата його працівників становить 5300 грн. при середній по району – 2780 грн., а з відкриттям нового цеху цей показник може збільшитися. Адже при повноцінній роботі до загальних прибутків «Товкачівського» можна буде додати ще близько 2 млн.грн. на місяць. Окрім того, це додатково 20 нових робочих місць.

У ході монтажних робіт на підприємстві проходили виробничу практику 15 студентів Овруцького професійного ліцею. Тож за сумлінну роботу вони не лише отримали платню, а й новенький ноутбук, який Володимир Савчук вручив на відкритті директорові ліцею, Миколі Степанчуку.

Проект вартістю 15 млн.грн. успішно реалізовано. Гості мали можливість побачити роботу цеху, а також ознайомитися в цілому із підприємством, побували у найнижчій точці кар’єру, побачили, в який спосіб видобувається кварцит.

«Ми вдячні всім, хто працював над даним проектом та надалі працюватиме на підприємстві , що, попри непрості умови сучасності, росте і розвивається, - зазначив у виступі перший заступник голови адміністрації Юрій Дивинський, - і маємо надію, що цей позитивний приклад наслідуватимуть інші підприємства району. Бо за цим – добробут як району, держави в цілому, так і кожної родини зокрема».

Повернутись