В живих лишилась вічна пам"ять

  Днями в район надійшла скорботна звістка про загибель славного сина нашого Полісся, героя,  друга, колеги, Анатолія Кулініча, мешканця с. Сирниця.

Доля уготовила непросте життя цьому щирому та працьовитому хлопцю. Він виховувався у багатодітній родині, а тому змалечку був привчений до нелегкої сільської роботи, розуміючи , як потрібна його підтримка матері та молодшим членам сім'ї. Тому й працював, не покладаючи рук, спочатку у Словечанському лісгоспі АПК складальником пиломатеріалів у цеху лісопереробки, згодом -  майстром лісу у Сирницькому лісництві ДП "Словечанський лісгосп" .

Знаючи, що таке відповідальність та обов’язок, не ховався за чужі спини, коли рідна Україна покликала його захистити мир і право на життя нас із вами, його рідних і близьких…

Анатолій Кулініч був мобілізований у зону проведення АТО 21 серпня минулого року.Наш земляк - гранатометник 30-ї окремої механізованої бригади м. Новоград-Волинський , загинув у боях на Луганщині під час чергового мінометного обстрілу. 14 липня перестало битися серце люблячого сина, брата, друга…

З болем у серці доводиться дивитися  в очі матері, Євгенії Петрівні, яка втратила найдорожче – свого сина. Він міг ще створити сім'ю, народити їй внуків. Та жорстока війна зруйнувала все.

Анатолій  був, є і навіки залишиться у нашій пам’яті, як символ мужності, самовідданості, патріотизму.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблого.

         Вічна слава героям! Слава Україні!

 

Повернутись