Велике будівництво: на магістралі в напрямку Черняхова влаштовують другий шар покриття

 

На Житомирщині продовжується реалізація національного проєкту “Велике будівництво”. На магістралі в напрямку смт Черняхова розпочато роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА).

Про це повідомляє Черняхівська райдержадміністрація.

У межах ремонту вже виконані роботи з: 

 

фрезерування старого покриття;

 

влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

 

Наразі триває робота з: 

 

влаштування верхнього шару із ЩМА;

 

укріплення узбіч відфрезерованим матеріалом.

 

Також планується: 

 

встановлення металевого бар’єрного огородження;

 

заміна дорожніх знаків;

 

влаштування асфальтобетонного покриття на зупинках та облаштування бортовим каменем поребриком.

 

У рамках реалізації проєкту змінено підхід до ремонту доріг, адже всі зусилля спрямовуються на капітальну реконструкцію, а не просто виконання ямкового ремонту. Після проведення ремонтних робіт ділянка автодороги буде відповідати сучасним нормам, дозволить зменшити час подорожей та забезпечить безпеку й комфорт автотранспорту.

 

Нагадаємо, що 29 квітня заступниця голови ОДА Наталія Остапченко перевірила хід виконання робіт із капітальної реконструкції двох доріг у місті Бердичеві.

 

Довідково. «Велике будівництво» – це програма Президента України, метою якої є інфраструктурна модернізація: масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

 

У Житомирській області реалізація проєктів розпочалася ще у лютому цього року. Зокрема у рамках програми на Житомирщині здійснять ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення. На зазначені цілі в області передбачено 1 млрд 942,7 млн грн.

Повернутись