Ветеранам слава!

Вічна слава і пам'ять тобі, ветеране!

Весна приносить нам щороку не лише відчуття радості від цвітіння садів, від тепла, сонця, пробудження природи. Цими днями приходять і спогади про буремні роки Другої світової війни , про втрачені покоління, понівечені долі людські, про надвисоку ціну миру, що був завойований нашими дідами-прадідами в далеких 1941-1945 роках.

У День Пам’яті та Примирення зі щемом у серці ми згадуємо всіх – відомих та досі не встановлених загиблих на фронтах захисників рідного краю – словами подяки, віддаємо шану тим небагатьом, що живуть серед нас як безсмертний приклад високого патріотизму, неоціненного героїзму, подвигу…

Овруччина вшановувала їх, сивочолих ветеранів, на урочистих зборах 8 Травня, що відбулися в районному Будинку  культури, на мітингах, що відбулися на військовому кладовищі у Гаптарах, біля меморіалу Слави та Вічного Вогню, у Словечно, біля обелісків, могил невідомих солдат у всіх поселеннях району. Всім ветеранам до цього пам’ятного дня місцевими органами влади було надано  матеріальну допомогу, відвідано родини учасників Вітчизняної війни. Ті, хто завітав до райцентру 9 Травня, взяли участь у святковій ході центральною вулицею міста, а по завершенню урочистостей скуштували армійської каші. Для ветеранів також було організовано святковий обід. Але найголовніше для тих, хто воював на фронтах, не матеріальні цінності, а наша з вами увага і повага , теплі слова  подяки, щира усмішка, тепло наших сердець. Не забуваймо про це.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Повернутись