Ви за наше майбутнє віддали життя

«Ви за наше майбутнє віддали життя…»

Це стало лейтмотивом чи не всіх виступаючих на мітингу до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні, що відбувся сьогодні у Овручі, у сквері Шевченка. Згадати всіх, хто в ті буремні дні три роки тому не побоявся висловити свою громадянську позицію, обурившись недолугими рішеннями тогочасної влади, ставши на захист ідей демократії та свободи, прийшли представники місцевої влади, установ, організацій району та міста, депутати, громадськість.

«Ми всі, від малого до великого, повинні пам’ятати про тих, хто загинув  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави, - зазначив у виступі голова адміністрації Юрій Дивинський.  - Їх подвиг – це ціна нашої свободи».

 За поданням представників громадських організацій найактивніших учасників Революції Гідності було відзначено нагрудними знаками «Учасник Євромайдану».

Хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів учасники заходу вшановали Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які загинули у цій гібридній війні на Сході України.  Усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стануть гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Вічна слава героям!

Повернутись