ВИБОРИ - ЦЕ НАШ ШАНС!

Через два дні всі ми обиратимемо депутатів місцевих рад і голів територіальних громад.  Від нашого вибору 25 жовтня буде залежати подальша доля міста і села, району й області, їх  розвиток. Тож кожен з нас повинен відкласти всі свої справи і піти на виборчу дільницю.  Якщо хтось  ще не знає, за кого віддати свій голос, є ще час визначитись. 

Особливо це стосується молоді, яка часто - густо ігнорує виборами, а потім у всьому звинувачує бабусь і дідусів, що вони, мовляв, обрали таку погану владу. Давайте візьмемо на себе відповідальність за свій вибір. І тоді ми не будемо звинувачувати когось в перемозі не того політика. Тоді ми не будемо жалкувати про те, що не скористались своїм правом голосу.               

Вибори – наш шанс особисто змінити щось в країні.  Але якщо хтось і цього разу хоче продати свій голос – нехай згадає, яку ціну наш народ заплатив і продовжує платити за ті кілька  отриманих гривень,  в які мільйони і мільярди перетворились ті кілька сотень гривень, зверніть увагу на космічні ціни  на газ, електроенергію, комунальні послуги – отам правда, а все інше – політичний піар. 

Одним словом, не можна продавати те, що має таку дорогу ціну – свій голос! Кожен ваш вибір – правильний, якщо це ваш вибір.  

 

   Сергій КОВЕРДУН, голова райдержадміністрації

 

Повернутись