Відбулася колегія райдержадміністрації

Питання інвентаризації та утримання водних об’єктів , а також щодо підсумків роботи освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році розглянуто вчора, 31 травня,  на засіданні колегії райдержадміністрації.

За даними начальника управління водного господарства  Михайла Шваба, на території району налічується 118 водойм загальною площею 1017, 7 га. Слід зазначити, що водойми, які стоять на балансі місцевих рад на умовах оренди (Кирданівська, Норинська, Зарічанська), приносять відповідні надходження до бюджету. Тому серед інших пропозицій, затверджених рішенням колегії, є питання прийняття й інших водойм сільськими радами на баланс для подальшої передачі в користування на умовах оренди. Це дасть додаткову можливість наповнення місцевих бюджетів.

«Сьогодні орендатори готові не лише платити гроші(орендну плату), а й привести до належного стану гідротехнічні споруди, - зауважив голова адміністрації Юрій Дивинський. – Ми не маємо права не скористатися такими пропозиціями».

Про досягнення галузі «Освіта» за навчальний рік інформувала начальник відділу освіти Ніна Слободянюк. Окрім озвучених питань покращення матеріально-технічної бази шкіл району суттєво порадувало те, що значно підвищується рівень знань наших дітей. З кожним роком зростає число переможців олімпіад, конкурсів, наукових робіт усіх рівнів. Маємо навіть переможця Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт – це Хилевич Марія , учениця 11 класу Листвинської загальноосвітньої школи.

Жваве обговорення викликало питання пільгових перевезень пасажирів. Враховуючи те, що фінансування цих витрат покладається не лише на державний, а й на місцеві бюджети, є сільські ради, які пішли на зустріч своїм мешканцям та запровадили систему талонів. Пільговик здає використаний талон у місцеву раду та отримує відшкодування. Однак далеко не всі сільські голови, на жаль,  готові на таке вирішення проблеми, бо, мовляв, фінансування має забезпечувати держава. Так чи ні – час покаже, але часом варто поступитися принциповістю задля блага людей.

Повернутись