Відбувся прийом громадян. Вів його Володимир Федоренко

Допомагати людям вирішувати нагальні питання – чи не найважливіше завдання представників Президента на місцевому рівні. Саме з цією метою сьогодні, 10 лютого, в Овручі виїзний прийом здійснював перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко.
Звичайно ж, найбільше заявників звернулося за вирішенням питань соціального захисту : надання матеріальної допомоги на лікування, отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, різних видів соціальних виплат, відшкодування з бюджету за здані домоволодіння тощо.
Не оминули увагою болючу тему децентралізації, не менш актуальні питання розподілу земельних ділянок, збереження та підтримку в належному стані водойм, окремих аспектів роботи рибінспекції.
Загалом прийом пройшов у спокійній робочій обстановці, на більшість питань люди отримали конструктивні відповіді від Володимира Федоренка, голови РДА Ярослава Чепурка, профільних начальників структурних підрозділів адміністрації.
До початку прийому відбулася робоча зустріч із керівниками силових структур та директорами бюджетоутворюючих господарств. Визначено основні напрямки роботи, зауважено на посиленні контролю діяльності лісогосподарських підприємств. Особливий наголос - на безпеку в прикордонній смузі та дотримання правопорядку.
Повернутись