Відкриття закладу для дітей-інвалідів

Сьогодні, 3 грудня, в нашому місті відбулося відкриття Відділення денного догляду для дітей-інвалідів. Ідея створення такого закладу виникла не з проста, адже , на превеликий жаль, таких дітей , що потребують особливого догляду та уваги , щороку більшає. В районі на обліку перебуває понад 260 дітлахів, що мають серйозні проблеми зі здоров’ям. З ініціативою заснування даного центру виступила громадська організація «Квітка надії», що об’єднує сім'ї, в яких виховуються такі діти.

Створення такого відділення – великий крок вперед в питанні соціального захисту дітей із певними вадами розвитку, адже з ними працюватимуть досвідчені спеціалісти ( соціальний педагог, психолог, соціальний реабілітолог, логопед), та й батьки матимуть змогу працювати хоча б на неповний робочий день, аби поліпшити матеріальний стан родини.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Ващенко привітав усіх присутніх із таким гарним починанням. «Це лише перший крок, попереду – багато клопотів із облаштування відділення, оснащення його необхідним обладнанням, - зауважив він у своєму виступі. - Тож бажаю вам, шановні працівники, терпіння, наснаги,  хай не полишає всіх нас оптимізм , а першим порадником у непростій роботі буде почуття милосердя та відповідальності за долю дітей».

Вітали дітей, персонал та батьків заступник голови районної ради Василь Іванов та заступник міського голови Андрій Гуденко. Відбулося й освячення закладу за християнськими звичаями. Отець Олексій після загального молебню подарував першим вихованцям відділення солодкі гостинці.

 

Повернутись