Він відійшов у вічну варту

Скорботним став недільний день для Овруччини : відійшов у вічність ще один вірний син Полісся, Фурманюк Руслан Миколайович із Першотравневого. Прощатися з героєм прийшли сотні земляків : рідні, друзі, колеги, далекі та близькі сусіди – всі, хто хоч раз спілкувався із Русланом в один голос говорять, що до останнього вірили : він виживе, повернеться, відновить сили. Та не судилося…

17 липня 2015 року  став Руслан на захист держави, а вже в листопаді отримав важкі поранення. Його без свідомості доставили у госпіталь Харкова, а згодом перевезли до Києва. Довгих шість місяців він боровся за право жити. Родина молилася, всі небайдужі допомагали, чим могли.

Невмолима, жорстока смерть забрала у матері сина, донечка Вікторія лишилася без батька. Слова тут не мають жодної сили. В такий час йде повна переоцінка життєвих цінностей, принципів тощо.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Герої не вмирають. Вічна пам'ять тобі, Руслане!

Довідково :

Фурманюк Руслан Миколайович народився 22.08.1984 р., закінчив Першотравневу загальноосвітню школу. Проходив строкову службу в прикордонних військах. До мобілізації працював у вантажному цеху ВАТ ГЗК «Кварцит».

Мати, Фурманюк Ольга Юріївна, 1965 р.н.

Донька, Вікторія Русланівна, 01.09.2009 р.н.

Повернутись