Він захищав свою державу

Він захищав свою державу

10 жовтня на подвір’ї Овруцької загальноосвітньої школи №1 зібралися учнівська молодь та всі, хто знав , любив Сергія Першка – славного сина своєї землі, що загинув, захищаючи її від ворога. Йому, ще зовсім юному, сповненому мрій і сподівань, судилося дивитися на світ великими сірими очима з меморіальної дошки, встановленої на стіні рідної школи.

Мрії про власну домівку, сім'ю, дітей обірвано через непроголошену війну. Мама, Тетяна Михайлівна, та батько, Микола Васильович, виховали достойного сина, патріота своєї держави. Жодні слова не зможуть передати гіркий біль, що назавжди залишиться у серцях рідних та близьких від цієї тяжкої втрати .

Чи можна знайти винуватих у трагедіях сотень сімей , що втратили чоловіка, сина, брата? Чи зможе стіна, яку хочуть вибудувати на східному кордоні держави, захистити від подальших втрат? На жаль, ці питання звучать, як риторичні…

«Я прошу пробачення за помилки, допущені виконавчою владою всіх рівнів, - сказав, звертаючись до присутніх Анатолій Бібко, в.о. голови адміністрації, - ми зобов’язані виправити їх, бо за це заплачено надвисоку ціну.»

Урочистості минули, розійшлися люди у звичних справах і турботах, а повітрі ніби залишилося бриніти «Ніхто, крім нас», - напис на прапорі, що лишився  в кімнаті Сергія…

Повернутись