Вітаємо щиро з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Цей день збігається з річницею ухвалення 1990-го року першого закону про самоврядування і є свідченням важливості цього інституту в утвердженні демократичних засад розвитку нашого суспільства. 

Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями , сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Сьогодні, коли в повну силу йде процес децентралізації, створення потужних об’єднаних територіальних громад, на вас, шановні, покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Тож нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

Від усього серця бажаємо всім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, міцного здоров’я, щастя, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Овруччини та України.

 

Голова адміністрації                           Юрій Дивинський

Повернутись