Вітали бібліотечних працівників

Теплої осінньої днини на гостину до центральної районної бібліотеки ім. А.Малишка завітало багато людей, адже сьогодні по всій Україні вшановували бібліотечних працівників з нагоди їх професійного свята.

«Бібліотеки нині – це інформаційні та соціальні центри, що надають доступ до знань та інформації, а також сприяють гармонізації суспільства, - зазначив у вітальному слові голова адміністрації Валентин Бортнік. - Доносячи до людей увесь спектр інформаційних потоків, ви сприяєте всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення».

Вітаючи своїх колег, начальник відділу культури і туризму побажала всім, аби їх ідеї та творчі задуми обов’язково знайшли втілення у житті та подальшій професійній діяльності.

Досить слушно відмітив Іван Камінський, довірена особа Андрія Озерчука, кандидата у депутати від ВО «Батьківщина», що бібліотекарі сьогодні є отим містком пропаганди патріотизму, національної єдності серед читачів та активних відвідувачів бібліотек.

Загалом на святі було багато поважних гостей – як кандидатів ( Володимир Арешонков, Сергій Ковердун, Сергій Ярошовець), так і їх довірених осіб ( Йосип Соболевський від Володимира Пехова, вже названий вище Іван Камінський від Андрія Озерчука). Всі вони, як годиться, прийшли із подарунками, аби вшанувати почесну працю бібліотекаря.

Свято минуло, і з часом лишаться тільки приємні спогади та можливість , зробивши вибір, переконатися, чи не порожніми були обіцянки кандидатів…

 

Повернутись