Вітання голови РДА Ярослава Чепурка з Днем державної служби

Шановніколлеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем державної служби України!

Державна служба в Україні, маючи глибоке історичне коріння та давні традиції, у сучасності є та буде надійною опорою сучасної незалежної України. Вона є реальним провідником ідей державності.  Від вашого професіоналізму та сумлінної праці, шановні колеги,  залежить наближення життя українців до стандартів, якими керується цивілізований світ.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. 

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.Бажаю всім державним службовцям професійного зростання, добробуту, міцного здоров’я.

 Нехай кожен день життя буде сповненим оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

З повагою, голова адміністрації Ярослав ЧЕПУРКО

 

Повернутись