Візит Віталія Бунечка на Овруччину

Вчора, 16 січня, з робочим візитом район відвідав голова ОДА Віталій Бунечко.

       Основна мета візиту – з’ясувати найбільш наболілі проблеми промислових підприємств району та шляхи їх вирішення.

    Віталій Бунечко разом із Ярославом Чепурко, головою райдержадміністрації, ознайомилися із роботою ПАТ «Товкачівський», після того  відбулася робоча нарада, на яку були запрошені  керівники гірничо-переробних, лісогосподарських підприємств, ПАТ «Овруцький хлібозавод», ТОВ «Металіст». Громади та їх актуальні питання представили голови Іван Коруд та Володимир Трикиша.

      Наразі в районі існує серйозна проблема збуту продукції щебеневих заводів, гірничодобувних підприємств. Основна причина – відсутність налагодженої співпраці із Укрзалізницею. Як наслідок – продукція лежить на складах а вагонів для її вивезення до ринків збуту не дають.

     Не менше проблем зі збутом продукції і в лісогосподарських підприємств. Внутрішній ринок не відповідає об’ємам, які мають наші лісгоспи та реалізація котрих необхідна для забезпечення їх безперебійної роботи. А за цим визріває багато проблем: зменшення надходжень до бюджету, вимушене скорочення працівників, хто тоді дбатиме про відновлення лісових насаджень, здійснюватиме лісокультурні роботи?

      "З Укрзалізницею ми маємо говорити мовою цифр. Показати їм ті збитки, які вони нестимуть через відсутність промислових перевезень", - зауважив Віталій Бунечко.

     Дано доручення підготувати довідки по кожному підприємству в розрізі сплати ПДФО. «Недоотримання податків через низький збут продукції потрібно проаналізувати», - зазначив голова РДА Ярослав Чепурко.

      За інформацією голови ОДА Віталія Бунечка, з березня активно розпочнеться будівництво доріг, отже потреба у продукції гірничодобувної галузі зросте.

      По завершенню зустрічі керівники області та району відвідали ще один соціально значимий об’єкт будівництва в місті – Центр надання адмінпослуг.

      Визначення проблем та причин їх виникнення – то вже 50% успіху. Віримо, що й стовідсотковий позитивний результат цієї зустрічі – справа найближчого часу.

Повернутись