Влада працює на користь громади

Останнім часом приємно радує суттєве пожвавлення робіт, спрямованих на поліпшення дорожнього покриття. Ремонтують на Овруччині дороги як державного, так і місцевого значення. І хоч проблемних участків у районі ще багато, але варто відзначити, що справу зрушено з «мертвої точки».

Досягається результат завдяки налагодженій  співпраці голови адміністрації Юрія Дивинського, його заступника Володимира Гришковця, голови районної ради Віталія Китиці з обласною державною адміністрацією, Службою автомобільних доріг Житомирської області.

А ще надважливим є свідоме ставлення до проблем району та його мешканців з боку голів місцевих рад. Яскравим прикладом тому стало засідання  сесії Зарічанської сільської ради, на якому депутати ухвалили рішення про співфінансування аварійного участку дороги у селі. «Цією дорогою їздять і наші люди, і наші гості, тож ми не можемо чекати «кращих часів», - говорить сільський голова Тетяна Комарова. – Ми обрані для того, щоб створювати кращі умови для людей, дбаючи тим самим і про імідж району також».

Наразі із пропозицією щодо дольової участі у ремонті дороги в напрямку Овруч - Словечно виступив і сільський голова Покалівської сільської ради Петро Лістунов, ініціативу підтримала Тетяна Казмерчук, Словечанський сільський голова.

Тож коли відкинути усі дискусії з приводу того, хто кому що винен, а по - господарницьки підійти до справи, то й вирішити її можна легше й швидше, і люди дякуватимуть за добрі справи. Безумовно, було б добре, аби подібному позитивному прикладу послідували усі керівники місцевих рад району

Повернутись