Вшануємо наших героїв

Ситуація на Сході нашої країни трагічна. Добровольці та бійці української армії захищають єдність України не дивлячись ні на що. Не обійшла біда і наш Овруцький район. На сьогоднішній день загинуло дев’ятеро наших земляків, молодих хлопців, що на вічно залишаться в нашій пам’яті і наших серцях. Згадаємо їх поіменно:

Ігор Ващук, Олександр Василенко, Петро Радкевич, Андрій Федорук, Олександр Базовський, Сергій Пешко, Анатолій Карпович, Володимир Левківський, Віталій Стельникович.

В зв’язку з трагічними подіями на Сході України, з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей  та єдності нашої країни, в холі Овруцької центральної районної бібліотеки ім. А.С.Малишка відкрита для перегляду експозиція вшанування пам’яті загиблих у боротьбі за свободу та єдність нашої держави.

Нам необхідно вшановувати героїв, їхню світлу пам’ять, постійно заявляти про те, що ми українці. Адже майдан нам дав уроки, які є для наслідування. Для кожного громадянина України незалежно від національності.Герої Майдану та загиблі в зоні АТО стали для нас всіх  взірцем патріотизму.Тож пишаймося, що ми українці, шануймо нашу історію, традиції.

Повернутись