Які послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Постанова Уряду

На Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади опублікували постанову Уряду про послаблення карантинних обмежень. Варто зазначити, що відповідно до постанови Кабміну в Україні карантинні обмеження продовжені до 22 травня 2020 року, проте з 11 травня почнуть діяти певні полегшення. Буде дозволена робота перукарень, літніх майданчиків закладів громадського харчування, відвідування парків.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів № 343 від 4 травня. Наступного тижня, зокрема, буде відновлена робота частини закладів та певних видів діяльності. Однак, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Постанова набуває чинності 11 травня.

Так, з понеділка починається перший етап зняття карантинних обмежень. Наступного тижня вже будуть відкриті для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку. Крім того, буде дозволено працювати салонам краси, перукарням, але за певних умов, які вже розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я України. Також запрацюють заклади громадського харчування на винісРобота літніх майданчиків кафе та ресторанів просто неба у закладах, зареєстрованих як оператори потужності, буде відновлена. За дотриманням умов роботи під час дії інших карантинних обмежень має контролювати місцева влада.

З 11 травня буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ. Дозвіл працювати при певних умовах отримають заклади побутового обслуговування населення за визначеними критеріями.

Після двомісячної перерви відкриють свої двері для відвідувачів музеї та бібліотекиДозволять тренування спортсменів національних збірних команд, індивідуальні тренування (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю). Стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси,  сервіс побутової техніки зможе поступово відновлювати свою діяльність.

Однак всі мають дотримуватися основних вимог карантину:

соціальна дистанція;

  • використання засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів, рукавичок тощо);
  • санітарні обмеження (використання дезінфекторів, регулярна санітарна обробка приміщень).
  •  
Повернутись