З Днем народження, рідна Вкраїно!

З Днем народження, рідна Вкраїно!

День народження – завжди свято, особливо – коли це 25-річчя держави, у який ти народився і виріс, яка дає тобі натхнення до праці й відпочинку, в якій кожен чарівний куточок природи – рідний і близький серцю.

Святкові заходи традиційно розпочалися 23 серпня із відзначення Дня Державного Прапора України. Урочисте підняття на центральній площі міста Стягу України, спільне виконання Гімну створили відповідний настрій патріотизму, тому й святковий концерт, приурочений 25-й річниці Незалежності, пройшов ніби на одному подиху гордості за власну державу, за працьовитих  людей Овруччини, їх високі досягнення та творчі плани на майбутнє, на благо району та міста.

Кращих із кращих нагородили грамотами голова адміністрації Юрій Дивинський, голова районної ради Віталій Китиця, міський голова Іван Коруд. До вітань приєдналися й поважні гості свята : народний депутат України Володимир Арешонков та депутат обласної ради Сергій Ковердун.

Матерям та батькам наших земляків, що віддали життя, захищаючи нашу державу, учасникам АТО, що отримали надважкі поранення, зал аплодував стоячи. Їм вручили сертифікати на отримання грошової допомоги із районного бюджету.

Святкові заходи продовжилися сьогодні мітингом на площі біля Великого Кобзаря. Громадськість міста, молоде покоління – усі у яскравих вишиванках, з піднесеним настроєм. Поклавши квіти до підніжжя Тараса Шевченка, святковою ходою рушили до Свято-Преображенського храму на молебень за Україну. Після богослужіння митрополит Овруцький та Коростенський Віссаріон освятив машини із гуманітарною допомогою, що відправляються на схід України нашим захисникам у зону проведення антитерористичної операції.

 Із благословенням на добрі справи та вірою у якнайшвидше настання миру в країні усі присутні були запрошені міським головою Іваном Корудом на автобусну екскурсію історичними місцями Овруча.

Тож ще раз зі святом, наша рідна Україно, з Днем незалежності, мій народе!

Володимир Хмельовський святкує своє 16-річчя у День Державного Прапора України.

Урочисті збори у Районному будинку культури.

Мітинг до 25-річчя Незалежності України

Вишиванко моя, вишиванко!

Молебень та освячення гуманітарного вантажу

 

Повернутись