З Днем незалежності України

Шановні земляки!

Щиро вітаю всіх із величним святом –

25 річницею Незалежності України!

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники - у 1991 році вибороли її.

Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

На жаль, 25 річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Тисячі героїв нашого часу зі зброєю в руках захищають право народу на мирне життя у рідній державі. Сотні з них заплатили за незалежність непомірну ціну – власне життя. 19 героїв Овруччини не повернулися до своїх домівок. Вічна пам'ять героям!

Шановна громадо Овруччини! Вірю, що наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти і у цих випробуваннях – ми переможемо! Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо вам  - землякам, рідним, друзям та колегам - здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З святом вас!

 

Голова адміністрації                                         Юрій Дивинський

Повернутись