З Днем пам’яті і примирення

Шановні земляки, дорогі  ветерани!

 Прийміть щирі вітання  з нагоди вшанування

Дня пам’яті і примирення та відзначення Дня перемоги.

Український народ є нащадком славетного та сильного покоління героїв, які у роки Другої світової війни вибороли для нас право на існування.  Ми безмежно вдячні кожному солдатові, кожному учаснику визвольної боротьби, кожному герою, який пожертвував своїм життям заради нашої свободи, благополуччя та миру.

Вітаємо наших ветеранів, які стали свідками, учасниками та переможцями Другої Світової війни. Здоров’я вам, миру, та ще довгих років життя!

Ми схиляємо голови у пошані перед усіма, хто 71 рік тому під різними прапорами, з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію. Нехай пам'ять про їх подвиги вічно живе у прийдешніх поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди  променіє в серці кожного з нас.

Тепер завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду.

Дорогі ветерани! Вашу визвольну місію, яку вітала уся Європа в далекому 1945-му, нині гідно продовжили внуки і правнуки колишніх фронтовиків. Воїни Збройних Сил України, добровольчі батальйони і волонтери, не шкодуючи своїх сил, самовіддано і професійно захищають східні рубежі нашої країни, її державний суверенітет і територіальну цілісність

 Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення. Віримо у перемогу в цій неоголошеній війні..

Нехай День пам’яті та примирення і День Перемоги стануть для всіх нас святами єднання, які дозволять нам перемогти агресора!

Зі святамиВас!Миру всім, щастя і добра! Слава сивочолим ветеранам! Слава Україні!

З повагою,

Голова адміністрації                 Юрій Дивинський

 

Повернутись