Жителів області просять економно використовувати електроенергію

Жителів області просять  економно використовувати електроенергію

Адміністрація ПАТ “ЕК “Житомиробленерго” попереджує споживачів електричної енергії Житомирської області про можливі аварійні відключення електроенергії. Вони застосовуватимуться у критичних ситуаціях, в зв’язку з перевищенням затверджених обмежень потужності, і триватимуть упродовж двох годин.

Жителів областіпросятьекономно використовувати електроенергію та без зайвої потреби не вмикати потужні електроприлади. Особливослідобмежити використання електроенергії у години найбільшого навантаження-з 08.00 до 11.00 та з 16.00 до 22.00. В цей час рекомендується не вмикати  електрообігрівачі, електробойлери та решту енергоємних електроприладів.

 Неконтрольоване використання потужних електроприладів перевантажує енергосистему, що, в свою чергу, може призвести до коротких замикань та стати причиною пожеж в багатоквартирних будинках і в приватномусекторі.Необхідно ретельно перевіряти котли та електроприлади  після вимкнення електроенергії, щоб уникнути небезпечних ситуацій.

Це тимчасові обмеження, які мають забезпечити безперебійну роботу об’єднаної енергосистеми України та гарантувати якісне і надійне електропостачання в майбутньому.

Прес-служба облдержадміністрації

 

Повернутись