Житиме вічно у наших серцях

Сьогодні, 5 травня, біля Овруцького ПТУ-35 громадськість міста зібралася, аби вшанувати пам'ять  земляка, Олександра Миколайовича Базовського, випускника цього училища. Молодим 37-літнім чоловіком він був призваний у найболючішу точку нашої України – у зону проведення антитерористичної операції. Отримавши поранення під час боїв, після тривалого лікування Олександр помер .

Він був одним із перших, хто пішов захищати рідну землю від ворожих зазіхань. Він був одним із тих, хто не хизувався : «Ось нехай вони прийдуть сюди, і ми дамо їм гідну відсіч». Він , як справжній чоловік, достойний син свого народу, допомагав своїй державі у важку годину.

Виступаючи на мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки герою, голова адміністрації Сергій  Ковердун зазначив : «Він був, є і навіки залишиться у нашій пам’яті, як символ мужності, самовідданості, патріотизму».

 Ворожа куля поранила Олександра, однак залишила шанс на життя. Та хвороба виявилася безжальною. 10 листопада минулого року наш земляк тихо згас у реанімаційному відділенні районної лікарні.

Але пам'ять не вмирає. Вона житиме вічно.

За наш мирний сон, за можливість виховувати дітей, працювати, жити завдячуємо всім тим, хто, як і Олександр Базовський, заплатили за це надвисоку ціну – своє ще нерозквітле, молоде життя.

Вічна слава героям! Слава Україні!

 

Повернутись