Зустріч із пораненими земляками

У День українського миротворця Сидір Кізін зустрівся з пораненими в зоні АТО житомирськими військовослужбовцями

За дорученням голови облдержадміністрації представники департаменту охорони здоров’я продовжують відвідувати медичні заклади, в яких лікуються пораненні в зоні проведення АТО військовослужбовці з Житомирщини. 15 липня голова облдержадміністрації Сидір Кізін, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун, радник голови Сергій Онищук та головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Сова перебували у Головному військово-медичному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» в місті Києві. Вони поспілкувалася з кожним пораненим земляком та передали їм символічні подарунки з малої Батьківщини.

Варто звернути увагу на те, що 15 липня в нашій державі відзначається День українського миротворця. Саме тому за збігом обставин цей візит став по-особливому символічним.

Житомирських військових у госпіталі знають всі, а про їх героїзм та відважність вже ходять легенди. Особливо легко знайти хлопців з 95-ї окремої аеромобільної бригади. Прапори цього підрозділу на стінах та у вікнах з написом: «Ніхто крім нас!» одразу дають можливість ідентифікувати своїх земляків. Незважаючи на пережите в зоні АТО, всі пацієнти шпиталю постійно дивляться новини та вболівають за своїх бойових побратимів.

Сидір Кізін поспілкувався з житомирськими військовослужбовцями та особисто надав їм матеріальну допомогу. Очільник області наголосив: «Сьогодні провідали наших поранених хлопців з Житомирщини. Після лікування у київському госпіталі хтось повертається на службу, а хтось їде у відпустку додому. Прикро констатувати, що дехто має важкі травми. Дякую всім, хто долучився до збору коштів на лікування наших земляків».

Сидір Кізін розповів про історії двох десантників. Сергій Бабський – отримав складні опіки і потребує лікування за кордоном. Українська діаспора в Америці готова оплатити його перебування у сучасній клініці в місті Клівленді. Зараз шукають літак, аби успішно транспортувати Сергія за океан. В Антона Магльованого діагностували важке поранення бедрової кістки. Поряд із ним госпіталі перебуває батько, який читає синові книжки з історії України й постійно переживає за ще 2 синів, які також відстоюють територіальну цілісність України.

Голова облдержадміністрації зазначив: «Хочу побажати всім хлопцям швидше одужати та повернутися до своїх родин здоровими. А найважливіше – зичу їм перемоги».

Начальник Головного військово-медичного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Анатолій Казмірчук звернув увагу на те, що військовослужбовці, які лікуються в закладі забезпечені усім необхідним. Він позитивно оцінив візит представників влади з Житомирщини, оскільки для поранених важлива увага та відчуття того, що про них піклуються і пам’ятають.

Цього ж дня житомирська делегація відвідала і поранених земляків в Ірпінському військовому госпіталі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Повернутись