Зустріч з підприємцями Житомирщини

У середу, 15 червня 2016 року, вперше у Житомирі відбудеться велика об’єднана спільна зустріч представників 4-ох (німецької, голландської, швейцарської та італійської) міжнародних програм розвитку бізнесу з керівниками підприємств, установ та організацій, менеджерами різних ланок та підприємцями міста і області.

 Тема зустрічі: «Програми Senior Expert різних Європейських країн – ефективний інструмент розвитку українського бізнесу. Як скористатися грантовою програмою?».

Представників бізнесу, установ та організацій Житомира і області знайомитимуть з можливостями, які надають програми міжнародної підтримки, а також дадуть покрокові інструкції щодо участі у таких міжнародних програмах.

 У ході зустрічі учасники матимуть змогу отримати детальну інформацію щодо дії програм, особливостей реалізації у розрізі сфери діяльності підприємства, установи, організації, а також зможуть отримати консультацію та фахове експертне роз’яснення щодо подання документів на участь у програмі.

Дата проведення – 15 червня 2016 року. Захід відбудеться у готелі “Reikartz”(майдан Замковий 5/8, м. Житомир). Початок заходу об 11:00. Тривалість - 2-2,5 години.

 Для участі у заході необхідно заповнити онлайн анкету або зареєструватися за тел.: (097) 294-37-53, (0412) 46-10-86, (093) 718-64-27, або надіслати підтвердження на e-mail: fondgromady.zt@gmail.com

 Організатор заходу – Фонд громади Житомира у співпраці із департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради і Торгово-промисловою палатою України.

Повернутись