Базовий курс навчання профактиву

«Перезавантаження» роботи профспілкових організацій; перехід від культурно-масової до правозахисної роботи від «споживацького» ставлення до підвищення громадської свідомості кожного члена профспілки; підготовка лідерів нового покоління; пошук «нових облич» профспілки… Це далеко не повний перелік питань, які були розглянуті під час семінару «Базовий курс навчання профактиву», що проходив з 28 березня по 1 квітня в м. Києві. Захід відбувся у рамках проекту співробітництва профспілок України(ППДУУ) і Швеції (ST). Овруччину на цьому семінарі представляла Наталія Жураховська, новообрана голова райкому профспілки працівників держустанов.

Під час тренінгів викладачі спонукали учасників до нестандартних форм вирішення проблем профспілкових комітетів  на прикладах роботи профспілок Швеції, учасники ділилися власним досвідом роботи у первинних організаціях . Досить гостро обговорювалися можливі шляхи вирішення проблеми підвищення заробітної плати державних службовців, налагодження соціального діалогу між роботодавцем і трудовим колективам, захист прав та інтересів кожного члена профспілки.

Учасники семінару висловили щирі слова вдячності організаторам, які, в свою чергу, сподіваються, що завдяки лідерам нового покоління формат діяльності профспілки зміниться від стандартного «Що профспілка дасть мені» до прогресивного «Що я можу зробити для того, щоб профспілка стала міцнішою та ефективнішою?»

Захоплені новими знаннями та ідеями голови первинних та територіальних організацій профспілки впевнені, що відтепер змінять життя профспілкових організацій на місцях, за підтримки колективів, однодумців зроблять його більш цікавим та дієвим.