Овруцький район є одним з найбільших за територією районом на Україні.

Площа району – 3,2 тис. кв. км.

Протяжність вулично-дорожньої мережі Овруцького району становить  782 км.

Філія «Овруцький райавтодор» обслуговує 563 км доріг місцевого значення, з них 325 км з чорним покриттям, 186 км відсівних доріг, 37 мостів загальною протяжністю 661 п. м.

Філія «Овруцька ДЕД» обслуговує 181,3 км доріг загальнодержавного значення в Овруцькому, Коростенському, Народницькому районах Р-28 Виступовичі-Житомир, Р-02 Київ-Іванків-Овруч, з яких 99 км безпосередньо в Овруцькому районі.

 

 

10 червня 2017 року в райдержадміністрації відбувся конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміському маршруті 

Овруч – Задорожок (№ марш.132, 3 оборотних рейси, режим роботи- щоденно).

маршруті Овруч – Корчівка (№ марш.112, 12 оборотних рейси,  через місто, режим роботи- щоденно).

02 червня 2017 року Овруцькою райдержадміністрацією оголошено конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміському маршруті  Овруч – Задорожок (№ марш.132, 3 оборотних рейси, режим роботи- щоденно).

маршруті Овруч – Корчівка (№ марш.112, 12 оборотних рейси,  через місто, режим роботи- щоденно).

Оголошення було опубліковано в районній газеті «Зоря» та на сайті райдержадміністрації. Заяву на участь у конкурсі, анкету та роз’яснення можна було отримати  в відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, або скачати на веб-сторінці райдержадміністрації в розділі «Новини».

На протязі встановленого законодавством терміну подачі документів після надання  оголошення документи були подані тільки одним претендентом - перевізником ПАТ «Овруцьке АТП – 11847».

Перевізник – претендент вчасно та в повному обсязі подав заяву та перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, а також сплатив внесок за участь у конкурсі.

 

 

Інформація щодо утримання та проведення ремонту доріг району

комунальної та державної власності

 у 2016 році.

 

Протягом 2016 року філією «Овруцька ДЕД» виконано певні роботи по організації та безпеки дорожнього руху, а саме: ліквідація чагарникової порослі та  прибирання території  на суму - 1025,0 тис.грн. Станом на 01.01.2017 р. ліквідовано пошкоджень, руйнувань дорожнього покриття на дорогах державного значення на 919 м2 на суму – 398,0 тис.грн., на дорогах місцевого значення   на 1020 м2  на суму 305,0 тис. грн..Встановлено та замінено дорожніх  знаків – 44 шт. 

Філією Овруцький райавтодор виконані роботи з організації та безпеки дорожнього руху, проведений ямковий ремонт доріг на суму 120,0 тис. грн. Встановлено 50 дорожніх знаків.

Кошти, які виділяються Укравтодором дорожнім організаціям в першу чергу спрямовуються на проведення ремонту доріг, що мають соціально – економічне значення для забезпечення належного функціонування транспортного руху у населених пунктах. Для виконання робіт з ремонту дорожнього покриття в більшості випадків залучаються місцеві дорожні організації.

Овруцькою міською радою в другому півріччі 2016 року проведено роботи з поточного ремонту дорожнього покриття центральної вулиці міста Т. Шевченка, автодоріг вул.. Київська, Гетьмана Виговського, Відродження, Щорса, І. Франка, Б. Хмельницького, Горького, Базарної, Танкістів, Енергетиків, Овруцької, площа Свободи на загальну суму – 660,3 тис. грн..  Проведено грейдерування переважної більшості вулиць та провулків з ґрунтовим покриттям. Роботи з поточного ремонту доріг виконувались ПП «Автомагістраль».

Протягом останніх років в місті Овручі існує низка проблем, пов’язаних із рухом та відстоєм вантажного транспорту вулицями міста, а саме – Т. Шевченка, Героїв Майдану, Б. Хмельницького. При цьому йде значне пошкодження дорожнього покриття автомобільних мереж, створення шуму, з’являються труднощі в підтримці відповідного санітарного та екологічного стану міста. З метою запобігання пошкодженню та руйнації автомобільних доріг міста, для підтримування відповідного санітарного та екологічного стану в місті, на зазначених вулицях встановлено обмеження руху вантажного транспорту за висотою (не більше 3,5 метрів) методом облаштування натяжних турнікетів (банерів). 

Протягом 2016 року місцевими радами району проведені роботи по поточному ремонту доріг на суму 5084,5 млн. грн..