Ігнатпільська сільська рада

с.Павлюківка

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Білокамінка

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

Левковицька сільська рада

с.Левковичі

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Острови

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

Руднянська сільська рада

с.Бережесть

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Рудня

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Прилуки

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

Першотравнева селищна  рада

смт.Першотравневе

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

с.Кам"янівка

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

 

Бігунська сільська рада

с.Селезівка

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

Гладковицька сільська рада

с.Гладковичі

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Радчиці

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Сташки

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Товкачі

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

 

 

Нововелідницька сільська рада

с.Н.Велідники

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Сорокопень

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Прибитки

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Ст.Велідники

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)

с.Красилівка

(Для перегляду містобудівної документації натиснути на назву населеного пункту)