Запрацює оновлене дитяче відділення

День середи, 17 червня, ознаменувався для Овруччини над приємною подією – відкриттям дитячого відділення КНП «Овруцька міська лікарня» після капітального ремонту.

В переддень професійного свята – Дня медичного працівника на церемонію відкриття до працівників лікарні завітали перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Лучків, голова адміністрації Ярослав Чепурко, голова ради  Віталій Китиця.

Відкрив захід Овруцький міський голова Іван Коруд. Головний лікар , Валентина Шубан, дала коротку інформацію про виконані роботи та висловила щиру подяку від колективу всім, хто надавав посильну допомогу.

Як і годиться, до свята відзначили кращих працівників сфери охорони здоров’я Овруччини. А ще  молодий спеціаліст, завідувачка дитячим відділенням Вікторія Шадура отримала надприємний подарунок від міської ради - ордер на однокімнатну квартиру.

Враження від побачених змін у оновленому відділенні надзвичайно позитивні. На думку керівників області та району лікарня крок за кроком підтверджує статус опорного медичного закладу.

Тож бажаємо нашим медичним працівникам достойних умов праці, не менш достойної заробітної плати, всіляких життєвих гараздів та міцного здоров’я.