Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

Реєстрація команд та проектів на сторінціDiamondChallengeвідкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https:diamondchallenge.awardsplatform.com

ВІТАННЯ З ДНЕМ МОЛОДІ!     

          ШАНОВНІ МОЛОДІ ДРУЗІ!
Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!
Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

 

26 квітня в районному будинку культури відбувся захід для дітей, що мають статус інваліда, захворювання яких пов’язане з аварією на Чорнобильській АЕС.
Ведучою на заході була знайома всім діткам ведуча дитячих програм Житомирського обласного телебачення пані Оксана. Також до маленьких овручан завітала пані Олеся – президент благодійного фонду «Берегиня Полісся», яка розповіла та показала відеофільм про метод іпотерапії, який активно застосовують у Житомирі. Лікування проводять для дітей хворих на ДЦП, аутизм, нервові розлади та ін..
Гарний помічник пані Олесі – собака лабрадор порадувала присутніх вмінням виконувати команди, а діти з районного будинку культури показали гарну концертну програму, після якої кожного учасника заходу чекав солодкий подарунок!
Щиро бажаємо всім діткам якнайшвидшого одужання!

 

25 березня

25/ІІІ (cубота) - День незалежности Греції та День волі Білоруси (99-та річниця проголошення Третьою статутною грамотою Ради Білоруської Народньої Республіки самостійности БНР)

У зв'язку з цим Київське міське товариство греків імени Костянтина Іпсиланті (спортовий сектор),  Київський міський осередок (спортово-оздоровча [фізкультурна], культурно-мистецька й міжнародня референтура) Молодечого крила ОУН(д), Київська міська орґанізація Молодіжного крила НРУ, Білоруський розмовний мовний клюб запрошують Вас узяти участь:

1.Товариський матч поміж футбольними командами "Рух" і "Сябры", який відбудеться 25.03 (сб) о 15:00-17:00 у спортовій залі (ІІІ поверх) Таврійського національного університету імени В.І.Вернадського, що тимчасово передисльокувась до навчальних корпусів Академії муніципального управління м.Київа (ст. М "Дружби народів", юлиця І.Кудрі, 33).

2.Врочиста імпреза "У гэтай краіне..." (літературно-музична композиція, концерт білоруських патріотичних співанок), що відбудеться 25.03 о 18:00-20:00 у конференційній залі Національного центру народньої культури "Музей Івана Гончара" (ст. М "Арсенальна", юлиця Лаврська, 19).

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Шановні друзі!

Сьогодні, 22 березня 2017р. з 15.00 в приміщенні Київського міського палацу ветеранів (м. Київ, вул.Бастіонна, 11, зупинка Болсунівська авт.62, передостання перед Ботанічним садом, з метро "Дружби народів" - пройти 100м в напрямку Ботанічного саду) Київське міське відділення об'єднання ветеранів, Спілка офіцерів України, "Мистецький спецназ" та інші громадські організації  будуть вшановувати Т.Г.Шевченка.

Запрошую і вас долучитися до цієї акції.                                

                                  ПЛАН-СЦЕНАРІЙ

      ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ  ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

(09.03.2017р. 203 роки від Дня Народження ТАРАСА ШЕВЧЕНКА,            

22.05.2017р. 156 років від Дня Перепоховання Великого Кобзаря)

Урочистості проводяться: Київським міським відділенням об’єднання Ветеранів, Спілкою Офіцерів України,учасниками «Мистецького спецназу», Київський міський палац Ветеранів, Київським професійним коледжем з посиленої військової та фізичної підготовки, Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна та соратниками по національно-патріотичному поступі держави.   

Захід відбудеться 22.03.2017р.  з 15.00 в приміщенні Київського міського Палацу Ветеранів за адресою: вул. Бастіонна, 11 .

Їхати автобусом №62 до зупинки  «Болсунівська», або від м. Дружби Народів 5-10хв. ходою.

 У рекреації Палацу Ветеранів буде відкрито виставку оригіналів поштових листівок унікального проекту з Української Шевченкіани  «Поштовий похід-реквієм «Останнім шляхом Великого Кобзаря»», автор Олександр Канівець. Представлення банера «Канів -духовна столиця України».

                                               ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

1.   Позивні «Україна є, Україна буде!» муз. Ростислава Демчишина, аранж.

 Олександра  Спаринського (1 хв.)

2.   «До України», читає Зоя Ружин  (1,5хв.)

3.   «Україна є, Україна буде!» сл. Зої Ружин, муз. Ростислава Демчишина вик. співачка Ганна Солонична (3,5 хв.)

4.   Євен Лупаков (Почесний голова Спілки офіцерів України) оголошує початок урочистості та ведучу, заслуженого працівника культури України, керівника «Мистецького спецназу» Зою Ружин. (3хв.)

5.   «Ой, Тарасе, зоря сходить» сл. Зої Ружин, муз. Людмили Салюти вик. Народна співачка Людмила Салюта-Ященко (3хв.)

6.    Доповідач: Сергій  Гальченко (Шевченкознавець, заступник директора з наукової та видавничої діяльності інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАНУ) 15-20хв.

7.   «Горнусь до тебе Україно» сл.  Миколи Бакая, муз. Павла Дворського,

8.   «Материнське слово» сл. Вадима Крищенка, муз. Наталії Шелепницької вик. Народна артистка України Наталія Шелепницька (7 хв.)

9.    Доповідач: Олександр Канівець (автор проекту Поштовий похід-реквієм«Останнім шляхом Великого Кобзаря» (7хв.)

10.  «Канів славетний» читає Зоя Ружин (2,5хв.)

11.  «Розрита могила» сл. Тараса Шевченка (4хв.)

12.  «Зацвіла в долині червона калина» виконує бандурист Заслужений артист України Тарас Силенко (3хв.)

13.  «Ой, Родино, родиноньку» українська народна пісня вик. співачка  Ганна Солонична (3,5хв.)

14.  Уривок з твору Тараса Шевченка «Холодний Яр» читає Народний декламатор Михайло Орлюк (4хв.)

15.  Солісти Зразкового театру пісні «Ладоньки»:

«Сім шляхів» сл. Ольги Яворської, муз. Миколи Ведмедері вик. Максим Гриб (3хв.)

16. «Нащо мені чорні брови…» сл. Тараса Шевченка муз. народна (3 хв.)

17. «Наша пісня» сл. Зої Ружин, муз. Юрія Решетара вик. Надія Корнієнко (3 хв.)

18. «На зустріч долі» сл. Світлани Весни, вик. Адріана і Медея Наруцькі (3,5хв.)

19. «Україна це ти» сл. і муз. Тіни Кароль, вик. Адріана і Медея Наруцькі (3,5хв.)

20.  Почесним головою Спілки офіцерів України Євгеном Лупаковим вручення Почесних Грамот (5хв.)

21. «Ой, зелене жито, зелене…» народна пісня,

22. «Три брати» повстанська пісня,

23. Під час звучання пісні «Вставаймо, браття українці!» (всі учасники виходять на сцену) вик. Лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, Народний артист України Олесь Харченко (10 хв.)

24. Почесний голова Спілки Офіцерів України Євген Лупаков оголошує слова вдячності учасникам урочистостей.

25. Гімн України, виконують всі учасники урочистостей (3хв.)

Загальний час  проведення  1 години 40 хв.

Заслужений працівник культури України – Зоя Ружин--


"КОЖНОМУ МИЛА СВОЯ СТОРОНА"

Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців у березні-квітні 2017 року проводить X обласний конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона".

Конкурс буде сприяти популяризації справжнього сучасного мистецтва на селі, дасть поштовх для розвитку здібностей, талантів дітей, учнвської молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у інформаційному визначенні.

"СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

З 9 березня до 9 квітня 2017 року триватиме Всеукраїнська благодійна акція Фонд "Серце до серця" з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору. Найдзвичайно важливою є Ваша підтримка та долучення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Представник області : 063-611-65-57 Дика Анастасія.

Представник району: 098-46-15-130 Косинська Оксана Сергіївна.

 Заклик до участі в міжнародній акції Тризуб це Україна

В зв'язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном.

Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України,

виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.

Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку

в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до  дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

З цього приводу оголошується флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“TridentisUkraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну.

Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

Приєднуйтесь до акції наступним чином:

1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб це Україна“ або “TridentisUkraine“ та зробіть горизонтальне фото.

2) Фото розмістіть на офіційній сторінці акціїwww.facebook.com/events/234505363677566/та на своїх сторінках у соціальних мережах обов’язково вказавшихештеґ #ТризубцеУкраїна#TridentisUkraineімісто та країну, дезроблено фото.

нпр: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїнаабо Toronto, Canada #TridentisUkraine.

3) Також можна відправити фотоґрафії де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або  фото на якому учаники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.

4)  В соціальних мережах відмітити декількасвоїх друзів та передатиїм естафету.

5) Фото гарної якості (для друку)надіслатина електронкуtridentisukraine@gmail.com

Плакати завантажити за наступним посиланням:

https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa?dl=0

Кінцем серпня 2017 р. в м.Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори “Дніпро 2017“планується фото-виставка найкращих та найцікавіших фотографій.

Закликаємо приєднатись до акції!

З повагою, Дмитро Лекарцев                              

Перший заступник президента СКУМО

 10 лютого громадською організацією "Жіночий інформаційно-консультативний центр" проведено одноденний навчальний тренінг для районної групи суб"єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в районі.Метою тренінгу було підсилення спроможності регіональної мультидисциплінарної групи суб"єктів Національного механізму взаємодії щодо ефективного впровадження нового законодавства України у сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

28 січня 2017 року на водоймі біля с. Піщаниця Овруцького району відбулися змагання з риболовного спорту на VВідкритий Кубок Овруцького району з ловлі риби на мор мишку з льоду «ЗОЛОТИЙ ОКУНЬ-2017».

Змагання проходили у двох вікових групах: дитяча

учасники віком від 8 до 15 років та доросла – учасники віком від 16 років і старші.

Переможці змагань у дитячій віковій групі:

І місце – Мироненко Кирил

ІІ місце – Миколайчук Олександр

ІІІ місце – Баранець Дмитро

Переможці змагань у дорослій віковій групі:

І місце – Кисіль Віктор Леонідович

ІІ місце – Рябченко Олександр Валерійович

ІІІ місце – Шваб Ігор Сергійович.

Організатори змагань «ЗОЛОТИЙ ОКУНЬ-2017»:

 

 

18 січня 2017 року в обласній філармонії ім.С.Ріхтера відбулося свято для дітей загиблих та поранених учасників АТО.

Дітлахи переглянули виставу та отримали подарунки від управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, благодійного фонду "Відкрите серце" та волонтерів з Польщі.

Привітали юних глядачів заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови облради Сергій Крамаренко та начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.