Товариська гра з волейболу в м.Коротень

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

 

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА ОВРУЧ

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ 2017 року

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ.

СПОРТИВНІ ТА МОЛОДІЖНІ ЗАХОДИ.

В районі проведено ХІХ обласні спортивні ігри серед команд державних службовців.

Спортивні ігри проводяться з метою широкого залучення державних службовців до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту. Активізація пропаганди здорового способу життя на прикладі працівників виконавчих органів влади.

Команда Овруцької спілки рибалок за підтримки відділу сім"ї молоді та спорту райдержадміністрації у складі Чижевського О.П. та Рябченка О.В. приняли участь в змаганнях "Золотий карась 2017" який відбувся 10.06.2017 року та водоймищі Малинського району

Поплавський Євгеній Леонідович, учасник АТО, учасник Міжнародних ігор серед військових «ігри нескорених» (стрільба із лука – 126 очок).

7 ТРАВНЯ 2017 РОКУ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ СТАДІОНІ м. ОВРУЧ
відбувся Міжнародний кубок з футболу серед ветеранів 40+ пам’яті Героя України Миколи Ващука
І МІСЦЕ -  «ЄЛЬСК», ГОМЕЛЬСЬКА область. РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ.
ІІ МІСЦЕ - «ВРУЧИЙ»  м. ОВРУЧ.
ІІІ МІСЦЕ - "ПОЛІССЯ"  м. ЖИТОМИР.
ІV МІСЦЕ  -  «UFAM-БІЛОГОРОД»  м. Київ.  
Турнір проходив за підтримки депутата обласної ради Рибинського Ігоря Євгеновича

Закінчився третій чемпіонат району з волейболу сезону 2017 року. Участь у ньому брали 11 команд, кожна мала по шість ігор, практично всі вони були напруженими та видовищними. У підсумуку у вищій лізі перше місце виборола, набравши 14 очок, команда "Ветеран-Овруч". Волейбольні команди Норинська та Словечанська здобули  по 8 очок, отож місця тут визначалися за якісними показниками ігор, відтак волейболісти з Норинська - на другій сходинці турнірної таблиці, зі Словечного - на третій. Четверте місце - в команди "Авангард" із Першотравневого (вона має 6 очок).

Першу лігу представляло сім команд. Найрезультативніше тут виступив нововелідницький "Лісівник", набравши в загальному підсумку 17 очок. На одне очко менше в команди "Юність" ДЮСШ, у неї друге місце. Третє місце із 13 очками посів овруцький "Фаворит". Далі в турнірній таблиці йдуть команди "Бігунь" (7 очок), великохайчанський "Промінь" (6), "Ігнатпіль" (4) та "Піщаниця" (2 очки).

Змагання відбувалися в спортивних залах  Овруцького професійного ліцею, ДЮСШ, Словечанської, Бондарівської та Прибитківської шкіл.

Церемонія нагородження відбулася 30 квітня, о 10.00 годині у спортзалі ДЮСШ перед початком пам"яті 31-м роковинам Чорнобильської катастрофи розіграшу кубка з волейболу серед збірних чоловічих команд із Овруцького та Лугинського районів і в м.Коростень.

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім'я»

07 квітня 2017 року на Всесвітній день здоров'я, у місті Житомирі в Liberty Hall (ТРЦ"ГлобалUA") обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації був проведений  обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Спонсором фестивалю виступив квеструм Житомира «60 minutes».

У програмі фестивалю - родинні змагання з боулінгу та ерудит-вікторина на спортивно-олімпійську тематику.

На відкритті були присутні:

- начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна;

- директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Хільченко Адам Іванович;

- директор квест-руму «60 minutes» Плохотнюк Тетяна Анатоліївна.

Фестиваль проводився з метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, визначення родини-переможниці обласного етапу змагань для участі у всеукраїнському фінальному етапі фестивалю.

Призери фестивалю нагороджені дипломами та медалями Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх» та будуть  представляти Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі,  також переможці отримали подарункові сертифікати від споносора заходу квеструм «60 minutes».

Результати :

1 місце – родина Фурник (м. Малин);

2 місце – родина Тібєйкіних (м.Житомир);

3 місце – родина Балан (Овруцький район).

26 березня 2017 року завершився ІІІ чемпіонат Овруцького району з волейболу у вищій районній лізі  

І місце - "Ветеран - Овруч" м.Овруч;

ІІ місце - "Норинськ" с.Норинськ;

ІІІ місце - "Словечне" с.Словечне;

ІV місце - "Авангард" смт.Першотравневе.                                                                                                                                          

                           

 

п/п

 

К о м а н д и

Результати   ігор

Ігри

 Очки

Місце

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

1.

ВК« АВАНГАРД»

(смт. Першотравневе)

 

Х

 

 

0:3

0

 

0:3

0

 

3:2

2

 

 

 

 

 

6

 

6

 

 ІV

2.

ВК«ВЕТЕРАН -ОВРУЧ»

(м. Овруч)   

 

3:0

3

 

Х

 

 

3:2

2

 

2:3

1

 

 

 

 

 

6

 

14

 

I

3.

 ВК «НОРИНСЬК»

с. Норинськ

 

 

3:0

3

 

2:3

1

 

Х

 

 

3:1

3

 

 

 

 

 

6

 

8

 

 ІІ

4.

ВК«СЛОВЕЧНЕ»

 с. Словечне

 

2:3

1

 

3:2

2

 

1:3

0

 

Х

 

 

 

 

 

 

6

 

8

 

ІІІ

2 квітня завершився ІІІ чемпіонат Овруцького району з волейболу сезону 2017 року серед команд першої ліги

І місце - "Лісівник"  с.Нові Велідники;

ІІ місце -  "Юність" ДЮСШ;

ІІІ місце - "Фаворит" м.Овруч;

 

п/п

 

К о м а н д и

Результати   ігор

Ігри

Очки

Місце

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

1.

ВК «ЛІСІВНИК»

с. Нові Велідники 

 

Х

 

+:-

3

 

+:-

3

 

3:1

3

 

3:0

3

 

2:3

1

 

3:0

3

 

 

6

 

16 + 1

 

 

I

2.

ВК «ІГНАТПІЛЬ»

с. Ігнатпіль

 

-:+

0

 

Х

 

 

3:0

3

 

-:+

0

 

1:3

0

 

0:3

0

 

2:3

1

 

 

 6

 

4

 

VІ

3.

ВК «ПРОМІНЬ»

с. Велика Хайча  

 

-:+

0

 

0:3

0

 

Х

 

3:0

3

 

1:3

0

 

-:+

0

 

3:0

3

 

 

6

 

6

 

V

4.

ВК «БІГУНЬ»

 с. Бігунь

 

1:3

0

 

+:-

3

 

0:3

0

 

Х

 

0:3

0

 

2:3

1

 

+:-

3

 

 

6

 

7

 

ІV

5.

 ВК «ЮНІСТЬ»

ДЮСШ

 

0:3

0

 

3:1

3

 

3:1

3

 

3:0

3

 

Х

 

3:1

3

 

+:-

3

 

 

6

 

15+1

 

ІI

6.

ВК «ФАВОРИТ»

м. Овруч

 

3:2

2

 

3:0

3

 

+:-

3

 

3:2

2

 

1:3

0

 

Х

 

+:-

3

 

 

6

 

 

13

 

ІIІ

7.

ВК «ПІЩАНИЦЯ»

с. Піщаниця

 

0:3

0

 

3:2

2

 

0:3

0

 

-:+

0

 

-:+

0

 

-:+

0

 

Х

 

 

6

 

2

 

VІІ

 

 

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Відповідно до доручення заступника голови обласної державної адміністрації Я.М.Лагути № 1030/43/2-17 від 10.03.17 р. «Про організацію та проведення в області місячника з облаштування спортивних майданчиків» з 1 по 30 квітня по всій території Житомирської області проводиться місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення(далі - Місячник).

Безпосереднє організаційно-методичне забезпечення Місячника здійснює Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Основними завданнями місячника є:

- упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону за участі широкої громадськості;

- проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;

- стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей у вільний час.

Програма проведення місячника включає проведення організаційно-просвітницької роботи щодо ремонту та облаштування спортивних майданчиків, облаштування майданчиків сучасними інформаційними стендами, проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному майданчику, інформаційно-пропагандистську діяльність щодо підтримки місячника у всеукраїнських та місцевих ЗМІ та серед населення.

А працювати є над чим: в області нараховується 32 стадіони, 310 футбольних полів, 366 гімнастичних містечок, 1178 ігрових майданчиків.

         В містах та районах області вже традиційно, адже зазначений захід за ініціативи центру «Спорт для всіх» проводиться в області вже 12 років поспіль, розробляються плани робіт, які будуть проведені в рамках Місячника.

Ремонт, фарбування та оновлення гімнастичного обладнання, підсипка та розмітка покриття спортивних майданчиків, пристосування їх для занять різних вікових груп – ці та багато інших заходів планується здійснити силами фахівців та добровольців, учнів загальноосвітніх шкіл та студентів для того, щоб систематична рухова активність стала невід’ємною частиною їх способу життя, запорукою зміцнення здоров’я і успіху

До участі у місячнику залучаються різні верстви населення, підприємства, установи та організації різних форм власності, органи місцевої влади та самоврядування.

До місячника можуть долучитись також й усі бажаючі, адже кожен може зробити свій внесок у спільну справу – приєднатись до волонтерських груп, які прибирають та облаштовують майданчики. Найактивніші волонтери будуть нагороджені пам’ятною медаллю Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх»

Ще однією з чудових традицій місячника є проведення різноманітних ігор, конкурсів, змагань, днів здоров’я на вже облаштованих спільними зусиллями та проведених до належного стану майданчиках.

Переможці та призери Місячника серед міст та районів Житомирської області нагороджуються кубками та дипломами Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.


                                                                                     

                       18 лютого 2017 року

Підведення підсумків футбольного сезону 2016 року

                  Вища районна ліга.

                       (7 команд)

І місце - "Лісовод" Овруцький спецдержлісгосп;

ІІ місце - ФК "Народичі" смт.Народичі;

ІІІ місце - ФК "Арсенал ДЛГ" Овруцький держлісгосп.

                Перша районна ліга.

                     (8 команд)

І місце - ФК "Гладковичі" с.Гладковичі;

ІІ місце - ФК "Ігнатпіль" с. Ігнатпіль;

ІІІ місце - "Авангард" смт.Першотравневе.

Організатори проведення спортивного свята відділ у справах сім"ї. молоді та спорту РДА та районна федерація футболу

                                                                                                        

5 січня 2017 року у спортзалі ДЮСШ за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту кипіли спортивні пристрасті: йшла напружена боротьба за суперкубок району з волейболу. Виборювали почесний трофей дві команди: «Овруч-РДА» - тогорічна переможниця другого чемпіонату району та «Ветеран-Овруч» - володарка кубка міської ради 2016 року. Волейболісти обох команд показали майстерну, злагоджену та захоплюючу гру. Все ж у підсумку з рахунком 3:1 перемогла команда «Овруч-РДА». Їй вручено перехідний кубок, медалі та диплом. Винагороджено і їхніх суперників-волейболістів-ветеранів.

 


 

              Волейбол - гра популярна

              На кубок міського голови
Напередодні дня Святого Миколая в спортивних залах овруцького професійного ліцею,НВК "Овруцька гімназія ім. А. Малишка - І ст." та ДЮСШ проходили змагання на кубок міського голови з волейболу, які організували відділ у справах сімї, молоді та спорту РДА й виконком міської ради. Участь у них взяли 14 команд. 17 грудня волейболісти змагалися в трьох групах. Зокрема, в першій боротьба йшла між командами з Бігуня, Гошова, Ігнатполя, Левковичів та Піщаниці, у другій за перемогу боролися дві міські команди Овруч-2 та ДЮСШ-2, а також спортсмени з Нових Велідників,Першотравневого та Словечного. У третій групі грали команди "Ветеран-Овруч", "Юність" (ДЮСШ), а також із Великої Хайчі та Норинська.Перемогли в групах команди з Ігнатполя, Першотравневого та "Ветеран-Овруч. Вони й стали учасниками фінальних змагань,що відбулися 18 грудня в спортзалі професійного ліцею. У напруженій боротьбі перехідний кубок та грошову винагороду в розмірі 1000 гривень виборола команда "Ветеран-Овруч" (на знімку). Друге місце та 700 гривень - за командою "Авангард" із Першотравневого, на третьому місці із винагородою 500 гривень -волейболісти з Ігнатполя. Командам вручено також дипломи відповідних ступенів.